Vyhledávání


Kontakt

Vůdkyně oddílu - Tlampa

E-mail: anna.doupovcova@gmail.com

ODDÍLOVÁ FOTOGALERIE

SE NACHÁZÍ ZDE:

jesterky.rajce.idnes.cz/

Oddílovky: Jednou za 2 týdny v pátek od 16:00 - 18:00

Družinovky: 
Bílé myšky: každé úterý od 16:30 do 18:00

Pumy: každou středu 16:00 - 18:00


  "Parta a příležitost"
 

Proběhlé akce

Rok 2014

Září

5.9. - 0-tá oddílovka - Hypo
19.9. - Oddílovka - Anežka
26.-28. 9. - Brigáda v Dinoticích/ na Bařince

Říjen

3.10. Oddílovka - Gárfi
4.10. Výprava na Pulčiny - Kari
17.10. Oddílovka - Walli
24.27.10. Vícedenní výprava

Listopad

7.11. Oddílovka - Anežka
21. - 22.11. Přespávací oddílovka - Gárfi

Prosinec

5.12. Oddílovka - Kari
12.12. Nácvik na akademii - Walli

19.12. Oddílové vánoce
20.12. Akademie 

 

Rok 2015

Leden

9. a 10. 1. - tříkrálová sbírka
24. 1. Oddílovka

Únor

6. - 7.2. Výprava na Polanu
20.2. Oddílovka - Štěpánka

Březen

6.3. Oddílovka - Gárfi
21.3. Městská hra

Duben

3.4. Oddílovka - Anežka a Kari
17.4.  RS 
24.4. Den Země
25.4. Ivančena

Květen

1.5. Špacír
8.5. Bitva o Žambošku
22.5. Oddílovka - Gárfi

Června

5.-7.6. Puťák
10.-14. 6. Obrok
19.6. Závěrečný oheň

 

 Rok 2013

         Říjen:
        4. - 5. 10. - Zahajovací oheň
        18. 10. - 3. Oddílovka
        26. - 30. 10. - Výprava do České Skalice

          Listopad: 
        8. 11. - 4. Oddílovka
          8. - 10. 11. - Sečin (pro vedení a rs)
        16. 11. - Družinová výprava
        22. 11. - 5. Oddílovka

        Prosinec: 
        6. 12. - 6. Oddílovka
        13. - 14.12.  - Nácvik na Akademii
        20. 12. Oddílové vánoce

Leden:
10.01. Oddílovka – Garfild
 24.01. Oddílovka – Kari
31.01. Vaření na sněhu

Únor:
 14.02. Oddílovka – Anežka
21.2. Hon na Širokka
28.02. Oddílovka - Walli

Březen:
04. – 06.03.- Výprava
14.03. – Oddílovka – Garf
28.03. – Oddílovka – Kari

Duben:
11.04. – Odd. – Anežka
18.04. – Výprava
 25.04. – oddílovka – Walli
26.04. – Ivančena, Den země
 

Květen:
1.5. Bitva o Žambošku
2.5. Špacír
9.5. - Oddílovka - Gárfi
23.5. Oddílovka - Kari

Červen:

7.6. Brigáda na Bařince
13.-15.6. Puťák
6.6. - Oddílovka - Anežka
20.6. Záverečný oheň

4.-13. 7. TÁBOR!
13.-15. Koňský puťák

 

 

  Oslava 20. narozenin oddílu (na fotce většinou odrostlé Ještěrky ;)

 

2012

6. 1.              Tříkrálová sbírka
21. 1.            Bazén
27. 1.            Oddílovka
10. 2.            Oddílovka - vaření na sněhu
11. 2.            Skautský ples
21. - 22. 2.    Den Sesterství (filmáč, hvězdárna)
2. 3.              Hon na Širokka
9. - 11. 3.      Hollywoodský weekend (výprava na Březiny)
23. 3.            Oddílovka - bowling
13. 4.            Náramková oddílovka
20. 4.            Den Země
21. 4.            Ivančena
27. 4.            Oddílovka - oslavy 100 let českého skautingu
11. 5.            Oddílovka - Mozek
20. 5.            Družinová výprava - Štramberk
25. 5.            Palačinková oddílovka
1. - 3. 6.        Puťák z Valašských Klobouků na Vsetín
15. 6.            Oddílovka - indiánský lapač snů
22. - 23. 6.    Závěrečný filmový maratonek
2. - 14. 7.      Tábor - Staré řecké báje a pověsti, Slezská Harta
31. 8.            Nultá Oddílovka
14. 9.            Oddílovka
22. 9.            Družinová výprava na Pulčiny
28. 9.            Oddílovka
5. - 7. 10.      Roverský puťák na Sulovky
12. 10.          Oddílovka
25. - 26. 10.  Filmáč
9. 11.            Oddílovka
16. - 18. 11.  Výprava na Anežčinu chatu (Podťaté)
23. 11.          Oddílovka
7. - 8. 12.      Nácvik na Akademii
14. 12.          Nácvik na Akademii
15. 12.          Středisková vánoční Akademie
21. 12.          Oddílové Vánoce

+ pravidelné družinovky Pum a Píďalek (od září).
 

2011

7. 1.              Tříkrálová sbírka
28. 1.            Zdravá oddílovka s Šárkou
11. 2.            Oddílovka k výročí oddílu
16. 2.            Kulturistika
4. 3.              Hon na Širokka
11. - 13. 3.    Simpsonovi (výprava na Kosárnu)
17. 3.            Teambuilding R+R Bowling
25. 3.            Kuličková oddílovka
8. 4.              Oddílovka
9. 4.              Den otevřených kluboven (vsetínští skauti otevírají své klubovny veřejnosti)
15. 4.            Ekohra
20. 4.            Den Země (aktivity pro veřejnost v Panské zahradě)
30. 4.            Ivančena
6. 5.              Oddílovka
14. 5.            Svojsíkáč (ve ValMezu, družina Pumy - 5 lidí)
20. 5.            Oddílovka (městská bojovka)
3. 6.              Oddílovka (petanque)
10. - 12. 6.    Puťák (Valašské Klobouky - Vsetín)
17. 6.            Oddílovka
25. 6.            Předtáborovka
1. - 2. 7.        Předtáborovka 15+
2. - 9. 7.        Kouzelný tábor v Bradavicích (Lidečko, Mužíkov)
2. 9.              Nultá Zahajovací oddílovka
9. 9.              Valašské Záření
9. - 10. 9.      HELP
16. 9.            Oddílovka
24. 9.            Výprava na Vartovnu
30. 9.            Oddílovka
7. - 9. 10.      Zahajovací výprava - Jurský park (... tak trochu větší Ještěrky...)
14. 10.          3. oddílovka
26. - 27. 10.  Čarodějný filmáč v klubovně
4. 11.            Oddílovka Halloween
11. 11.          Úklid střediska
13. 11.          Lezení na umělé stěně
18. 11.          Oddílovka
25. 11.          Oddílovka
9. 12.            Oddílovka - nácvik na Akademii
10. 12.          Středisková Vánoční Akademie
17.12.           Oddílové Vánoce

+ pravidelné družinovky Pum.


2010

8. - 9. 1.        Tříkrálová sbírka
15. 1.            Oddílovka
29. 1.            Oddílovka
30. 1.            Oslava 20. narozenin oddílu
5. - 6. 2.        Spontánní akce (přespání v klubovně, Hvězdárna, film)
12. 2.            Hon na Širokka
13. 2.            Skautský ples
19. 2.            Teambuilding R+R Bowling
20. 2.            Den Sesterství
26. 2.            Oddílovka
2. 3.              Odpoledne s pražskýma skautama
12. 3.            Oddílovka
26. - 28. 3.    Rodina aneb Step by step (výprava se Lvíčaty na Polanu)
2. 4.              Velikonoční oddílovka
9. 4.              úklid střediska
10. 4.            Den otevřených kluboven
16. 4.            Ekohra
21. 4.            Den Země
24. 4.            Ivančena (tradiční výstup k mohyle na Lysé hoře)
30. 4.            Oddílovka
8. 5.              Bitva o Žambošku
14. 5.            Oddílovka
22. 5.            Družinová výprava, Pumy
28. 5.            Oddílovka (baseball)
5. - 6. 6.        Camporee v DBCB
11. - 13. 6.    Puťák do Štramberka
18. 6.            Oddílovka
25. - 26. 6.    Závěrečný Oheň
4. - 17. 7.      TÁBOR na Slezské Hartě (Keltové)
3. 9.              Nultá oddílovka
10. 9.            Valašské Záření
17. 9.            Oddílovka
25. 9.            Akce S (výprava do okolí Semetína)
1. 10.            Oddílovka
15. 10.          Oddílovka
22. 10.          Avatar (náborová městská hra)
27. 10.          Stafáž u pomníku T. G. M.
5. 11.            Oddílovka (jazykolamy)
19. 11.          Oddílovka (na výstavě)
19. - 20. 11.  Výsadek (pro rádce 14+)
26. 11.          Retro oddílovka
10. - 11. 12.  Přespávací nácvik na Akademii
17. 12.          Nácvik na Akademii
18. 12.          Středisková Vánoční Akademie
19. 12.          Oddílové Vánoce

+ pravidelné družinovky Pum a Lasiček.